Откако го запозна таткото на Богдан следуваше уште поубава средба: Малата Искран не се одвојува од Цеца

Откако го запозна таткото на Богдан следуваше уште поубава средба: Малата Искран не се одвојува од Цеца

Објавена во: Живот // Живот

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ очигледно ужива со своето момче Богдан и го користи секој слободен момент за да помине време со него. Една од последните средби беше можеби најемотивната досега, затоа што Цеца ја запозна неговата наследничка - ќерката Искра.

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави прво стори во врска со нејзината нова љубов - Богдан Срејовиќ откако се дозна дека се во емотивна врска.

Имено, пејачката сподели видео од ресторан каде позира со ќерката на Богдан од првиот брак.

Тие две видно уживаат во тоа, а во еден момент може да се види дека Цеца му посочува на преслаткото девојче да испрати бакнеж.

Малата Искра го направи тоа, по што ја бакна Цеца.

Да потсетиме, Цеца неодамна престојуваше во Крагуевац, каде го запозна и таткото на Богдан, на денот на домашната слава на семејството Срејовиќ.


Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: