Откријте ги совршените парчиња мебел за вашиот дом од соништата во KM MAZAR

Откријте ги совршените парчиња мебел за вашиот дом од соништата во KM MAZAR

Објавена во: Мода // Moj стил

Трансформирајте го вашиот животен простор во удобност и стил. KM MAZAR е вашата дестинација за квалитетен мебел со италијански дизајн.

Целиот наш мебел е изработен со најголема грижа и внимание на деталите. Очекувајте само најквалитетни материјали кои се направени да траат.

Откријте широк спектар на парчиња мебел, од софи и гарнитури до елегантни кујни и спални соби. Персонализирајте го вашиот мебел за да одговара на вашите уникатни преференции! 

Изберете од широката палета на ткаенини, бои и завршетоци за да создадете совршен изглед на вашиот мебел. 

Уживајте во купување без стрес со нашата бесплатна услуга за испорака. 

Ќе го донесеме вашиот нов мебел до вашиот праг, заштедувајќи ви време и напор.

Нашиот пријателски и информиран персонал е тука да ве води низ процесот на селекција. Без разлика дали ви треба совет или идеи за дизајн, ние сме тука за вас. 

Посетете го нашиот изложбен салон и искусете го удобноста и квалитетот на нашиот мебел од прва рака. 

Ние сме лоцирани во непосредна близина на скопската обиколница на исклучувањето за Бутел и Радишани. 

Повеќе инфо на 078555331. Поврзете се со нас на Фејсбук www.facebook.com/kmmebelskopje и Инстаграм @kmmebelskopje

ПР објава


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: