Овие фотки се вистински доказ: Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт стапнаа на лудиот камен!

Овие фотки се вистински доказ: Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт стапнаа на лудиот камен!

Објавена во: Stars // Музика

Додека сите изминатиот викенд играа околу Дедо Мраз, јадеа чоколади, најверојатно Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт тајно стапнаа на лудиот камен. Целата церемонија била во тајност.

Додека сите зборуваат дека Мајли и Лијам се веќе во брак, фотографиите кои следат јасно покажуваат дека станува збор за мала тајна венчавка. Како ви изгледа на вас?Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: