По разделбата се пресели: Бресквица го покажа новиот стан, па откри и со кој сега поминува најмногу време

По разделбата се пресели: Бресквица го покажа новиот стан, па откри и со кој сега поминува најмногу време

Објавена во: Мода // Moj стил

Младата пејачка се впушти во декорација на животниот простор и во тоа ужива максимално...

Анџела Игњатовиќ, попозната како Бресквица, по разделбата со Михајло Веруовиќ - Војаж не губи време. Како што откри преку социјалната мрежа Инстаграм - таа се пресели во нов стан, а декорирањето потполно ја освои. Моментално, во тоа ужива најмногу, секако заедно со најблиските, со кои го поминува поголемиот дел од времето.

Одговарајќи на прашањата на обожавателите, со кои по извесно време реши малку да поразговара, го откри токму овој детаљ од приватниот живот, порачувајќи дека истиот прави да се чувствува одлично.

„Одлично сум, поминувам многу време со најблиските. Новост е дека се вселив во свој стан, па се занимавам со декорирање и многу други работи. Најубаво на светот“ - напиша во една објава.

Потоа, покажа и мал дел од својот животен простор.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: