Понижи работник од комунална хигиена и снимаше: Кога доби тупаница, посочи дека е само ТикТок предизвик

Понижи работник од комунална хигиена и снимаше: Кога доби тупаница, посочи дека е само ТикТок предизвик

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Зоран Јовановиќ, поранешен учесник во „Парови“ и популарен ТикТокер, кој неодамна привлече внимание кон себе кога објави видео со кое го понижува работникот за чистење на градот, наводно бил нападнат во центарот на Белград.

Поранешниот учесник во реалното шоу „Парови“, ја шокираше јавноста порано, кога на својот акаунт на ТикТок објави видео од Кнез Михајлова, на кое се гледа како малтретира работник кој го чисти градот, му ја краде метлата и кантата за отпадок, а потоа избега.


На Твитер кружи видео од наводниот напад, а тој објасни на ТикТок како настанал нападот.


„Пријател ме предизвика да налетам на момче во Кнез и да го туркам. Се залетав на еден лик, го туркам полека, тој лик се смее, а неговиот пријател налета на мене и ме удри во око со сета сила. Имам модринка по целото око “, рече тој во видеото на кое се гледа како има газа и фластери на окото, пренесува Мондо.

@ludibratt

Lik me je udario i pobegao... #fyp #foryou #foryoupage #viral #challenge #ludibratt

original sound - ludibratt

Во секој случај, предизвик или не, модринката е заслужена.


Фото и Видео: Твитер и ТикТок

Можеби ќе ве интересира:

Кога ќе ги размрда колковите, се тресе целиот вештачки задник: Тиктокер ги насмеа луѓето ширум светот

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: