Поранешната ѕвездичка го покажа момчето: Тара е во врска е со Афроамериканец (ФОТО)

Поранешната ѕвездичка го покажа момчето: Тара е во врска е со Афроамериканец (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Ако судиме според нејзините објави на Инстаграм, Тара е заљубена до уши...

Пејачката Теодора Тара Стојановиќ доби голема популарност по учеството во музичкото шоу „Ѕвездичките на Пинк“ и од самиот старт се издвои поради специфичниот имиџ и стил на облекаување. 

Полека, но сигурно ја гради својата кариера, а јавноста сега имаше можност да го запознае нејзиното момче, кое е Афроамериканец.

Двојката го користи секој слободен момент за заеднички да ужива, а додека се снимаа во лифт, Тара и нејзиното момче се бакнаа.

Неговиот идентитет е уште непознат за јавноста, а пејачката веќе неколку недели наназад објавува фотографии со него, а неодамна заедно се појавија и на еден настан во српската престолнина.

Ако судиме по нејзините објави на Инстаграм, Тара е заљубена до уши, а момчето го нарекува „бејби“.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: