Пресладок: Цеца се смее, додека малиот Жељко води „борба“ со шпагетите

Пресладок: Цеца се смее, додека малиот Жељко води „борба“ со шпагетите

Објавена во: Совети // Семејство

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ објави неодоливо видео од ресторан, од нејзиниот внук Жељко Ражнатовиќ и сестра ѝ Лидија Оцокољиќ.

Додека јадеа во ресторанот, малиот Жељко имаше „проблем“ со шпагетите бидејќи никако не можеше да ги завитка околу вилушка, па во тоа му помогна сестрата на Цеца.

Цеца го објави видеото кое многу ја насмеа и напиша „Борба“.


Извор: www.telegraf.rs

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: