Пријовиќ ги изненади фановите: Со поранешната на сопругот сме блиски (ФОТО)

Пријовиќ ги изненади фановите: Со поранешната на сопругот сме блиски (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ која е топ тема во регионот затоа што ги полни по неколку пати најголемите балкански арени со нејзините концерти, со една фотографија навистина ги изненади фановите.

Таа објави слика со манекенката Софија Милошевиќ, инаку поранешна девојка на нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ.

- А викаат дека не се сакаме - напиша снаата на Лепа Брена под објавата.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: