Радост и среќа: Еве какво изненадување и приредија Луна и Марко на својата ќерка и дадоа најголем подарок досега

Радост и среќа: Еве какво изненадување и приредија Луна и Марко на својата ќерка и дадоа најголем подарок досега

Објавена во: Совети // Семејство

Малата Миа била воодушевена од реденскито подарок од мама и тато...

Реалниот пар Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ уживаат во среќен брак.

Тие добија две ќерки Миа и Лана, кои станаа центар на нивниот свет.

Поради нив секојдневно се борат да заработат што повеќе, за да им дозволат удобен и убав живот, а тоа го докажува и сцената што ја споделија со следбениците на социјалните мрежи.


Најстарата ќерка Миа го доби најголемиот подарок досега. Станува збор за мал автомобил, со црвена боја, кој може сама да го вози.

Гордите родители го снимиле моментот кога Миа го видела автомобилот, а малото девојче се воодушевило и веднаш посакало да го проба детскиот автомобил.

- Миа го доби најголемиот подарок досега. Таа е воодушевена - напишаа Луна и Марко.

Фото: Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: