Само неколку дена пред разделбата: Вака Бресквица и Војаж покажаа дека се сакаат

Само неколку дена пред разделбата: Вака Бресквица и Војаж покажаа дека се сакаат

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Откако ги избришаа заедничките фотографии од своите профили на Инстаграм, Анџела Игњатовиќ и Михајло Веруовиќ, попознати како Бресквица и Војаж, ги започнаа шпекулациите дека ставиле крај на нивната љубов.

Имено, пред да дојде до наводната разделба помеѓу популарната двојка, Војаж и Бресквица го прифатија предизвикот на „Блиц“ и покажаа како изгледа нивното секојдневние и колку всушност се сакаат.

Како изгледаше сето тоа погледнете во продолжение:


Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: