Се појави видео од Бресквица и нејзиното момче: Дали тој работи како нејзино обезбедување? (ВИДЕО)

Се појави видео од Бресквица и нејзиното момче: Дали тој работи како нејзино обезбедување? (ВИДЕО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Поради овие кадри, корисниците на социјалните мрежи „полудеа“...

Младата музичка ѕвезда, Анџела Игњатовиќ - Бресквица, веќе подолго време ужива во љубовта со осум години постариот припадник на Интерветната полиција, а сега исплива и нивно заедно видео, по кое корисниците на социјалните мрежи „полудеа“.

Имено, на ТикТок се појави видео од Бресквица и нејзиното момче кое во видеото е многу заштитнички настроено кон неа.

Бресквица се симнувала од сцената, додека нејзиното ново момче ги тргало луѓето кои ја опкружиле пејачката, и така направил безбеден премин за неа.

Поради ова видео многумина се посомневаа дека тој всушност работи и како нејзино обезбедување.

Како изгледало сето тоа, погледнете во продолжение:


фото: Принтскрин / ТикТок

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: