Шест модели ќе ги има насекаде: Очила за сонце кои ќе бидат хит ова лето

Шест модели ќе ги има насекаде: Очила за сонце кои ќе бидат хит ова лето

Објавена во: Мода // In and Out

Иако моментално владее променливото време - еден ден има дожд, а другиот е сончево, не е рано да ги побарате совршените очила за сонце. На „Elite Daily“ пронајдовме кои модели ќе бидат „ИН“ ова лето. Погледнете кои 6 модели ги издвоија и споделете ги со вашите пријатели оние кои ви се допаѓаат.

# Очила од тврда пластика во боја

# Рамки со циркони 

# Правоаголни ретро очила

# Црни „оверсајз“ очила

# Очила „мачкини очи“

# „Пеперутка“ очила


Објавена во: Мода // In and Out

Можеби ќе ве интересира: