ШОН ПЕН, ВРСНИК СО ТАТКОТО НА НЕГОВАТА ДЕВОЈКА, АМА НИ ОВАА НЕ ЈА САКА

ШОН ПЕН, ВРСНИК СО ТАТКОТО НА НЕГОВАТА ДЕВОЈКА, АМА НИ ОВАА НЕ ЈА САКА

Објавена во: Живот // Живот

Двојниот оскаровец Шон Пен (60) уживаше во романсата со младата актерка, инаку ќерка на Винсент Донофри, ѕвездата од хит-серијата „Закон и ред“. Нејзиниот татко е врсник со Пен, а нејзината мајка, италијанско-австралиската актерка Грета Скаки е само една година помлада од славниот актер.

Шон и Лејла наводно беа во врска две години, една во брак, а често летуваа на Хаваите. Шон кој важи за еден од најголемите холивудски заводници четири години беше во брак со Мадона, од 1985 до 1989 година, а со колешката Робин Рајт со која има две деца издржа дури 14 години. Пен пред три години ја прекина кратката романса со Шарлиз Терон, а претходно кратко се забавуваше и со Скарлет Јохансон. 

Сега, реши да стави крај и на оваа врска со Лејла. Која е следна?Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: