Синот на Антонија Гиговска уште од мал по стапките на мама?! – „Батали ова, ќе бидам пејач“

Синот на Антонија Гиговска уште од мал по стапките на мама?! – „Батали ова, ќе бидам пејач“

Објавена во: Совети // Семејство

Синчето на Антонија Гиговска, барем како што вели таа, уште од мал знае што сака да биде. На последната Инстаграм приказна пејачката објави видео од Киан кој се обидува да свири на мала гитара, но на крај ја остава и почнува да си игра со нешто друго. 

На ова пејачката искоментира:

„Батали ова, пејач ќе бидам“

А дали навистина ќе тргне по стапките на мама или ќе биде музичар како тато, останува да видиме!

Фото:Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: