Стјуардеса откри како се однесуваат познатите во авион: Ким доби оценка која ќе ве изненади (ФОТО)

Стјуардеса откри како се однесуваат познатите во авион: Ким доби оценка која ќе ве изненади (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Кој се однесува нормално, а кој ја крева главата во облаци?

Кат Камалани е ТикТокерка со 960.000 следбеници.

Оваа поранешна стјуардеса во своите видеа открива детали од персоналот, а во едно видео откри какво искуство имала со познатите личности и како тие се однесуваат во авион.

Ким Кардашијан ја воодушевила. Ја запознала на летот од Лос Анџелес до Њујорк.

„Беше толку слатка“ - кажа Кат. Иако е мега популарна ѕвезда, во тоалет заминала без чевли, а тоа не ја намалило нејзината одлука како патник и доби 10 од максимални 10 поени.

@katkamalani Rating celebs I’ve met. #flightattendants #celebrities #fyp #flightattendantlife #kkw #celebrity original sound - Kat Kamalani

Потоа на листата се најде ММА борецот Конор МекГрегор, за кој Кат не знаеле кој е. Бијдеќи Конор не разговарал со ниту еден член од екипажот, добил 7/10 поени.

Актерката Елизабет Беркли, исто така ја опиша како многу слатка.

„Беше малку лудо со неа, нејзиното дете и дадилка, но беше љубезна, исто како ангел“ - вели поранешната стјуардеса во видеото.

Конечно, на еден од летовите ја запознала манекенката Рози Хантингтон Вајтли, за која вели дека изгледа многу убаво, но на неа не ѝ се допаднала.

„Рози леташе во Лондон од Њујорк, а летот траеше 7 часа“ - објасни Кат и додаде дека ја запаметила по одличниот парфем, но и по тоа што не јадела и не пиела ништо од понуденото.

Имаше само изворска вода, кажа стјуардесата и ѝ даде 8/10 поени.

фото: Принтскрин / ТикТок

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: