Струмичанката Славица Ангелова „растури“ со пеењето во „Ѕвездите на Гранд“ и влезе директно во 6 тиот круг од шоуто

Струмичанката Славица Ангелова „растури“ со пеењето во „Ѕвездите на Гранд“ и влезе директно  во 6 тиот круг од шоуто

Објавена во: Stars // Музика

Сите шест гласови ги доби струмичанката Славица Ангелова на синоќешната емисија  од музичкото телевизиско шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Таа блесна на сцената и директно влезе во шестиот круг од натпреварувањето.

Браво Славица.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: