Трансформација на векот: Цеца без силикони, не би ја препознале

Трансформација на векот: Цеца без силикони, не би ја препознале

Објавена во: Живот // Живот

Фотографија од почетокот на нејзината кариера...

Денес Светлана Цеца Ражнатовиќ е една од најпопуларните пејачки на Балканот, која се грижи и за својот изглед.

Како изгледа Цеца денес е добро познато на сите, а сега на Интернет се појави фотографија од младоста на пејачката, која воодушеви многумина.

Фотографијата од Цеца без силикони, во фустан со шлицови и со минивал во друштво на Вера Матовиќ, на која и двете се расположени и насмеани, се појави на Инстаграм профилот „Естрадни музички времеплов“.

Малкумина би ја препознале, а што мислите вие за изгледот на Цеца од почетокот на нејзината кариера?

фото: ТВ Пинк / Принтскрин

Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: