Трпеливо стои и чека: Пит бул не го трга погледот од рерната во која се печат неговите колачи (ВИДЕО)

Трпеливо стои и чека: Пит бул не го трга погледот од рерната во која се печат неговите колачи (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Видео кое дефинитивно ќе ви го разубави денот...

Ова куче ги освои сите на корисници на ТикТок. Имено, додека неговите сопственици му подготвувале закуска, односно му печеле колачи во рерната, тој трпеливо стоел и чекал да бидат готови, за да може да ги дегустира.

Како изгледало сето тоа, погледнете во продолжение:


фото: Принтскрин / ТикТок

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: