Уловени од папараците: Тимоти Шаломе и Еиза Гонзалез се новата холивудска двојка?

Уловени од папараците: Тимоти Шаломе и Еиза Гонзалез се новата холивудска двојка?

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Тимоти Шаламе и Еиза Гонзалез се видени како се бакнуваат за време на одморот во Мексико, а медиумите веднаш пренесоа дека тие двајца се во врска.

Актерот и актерката веќе подолго време се дружат и излегуваат како пријатели, па веста дека се „уловени“ како разменуваат нежности ги изненади нивните обожаватели.Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: