Ви благодарам што ме направивте баба: Јоланда Хадид го покажа бебето на Џиџи и Зејн

Ви благодарам што ме направивте баба: Јоланда Хадид го покажа бебето на Џиџи и Зејн

Објавена во: Совети // Семејство

Јоланда Хадид, мајката на Џиџи Хадид, одлучи на Инстаграм да ја покаже својата внука - ќерката на Џиџи и Зејн Малик.

„Моето срце е преполно со љубов. Ова девојче е како ангел кој ни е испратен од небо. Ви благодарам мамо и тато што ме направивте баба. Ја обожувам таа улога“ - напиша гордатата баба Јоланда покрај фотографијата.


Инаку, Џиџи се породи пред крајот на септември, а името на бебето уште го немаат објавено.


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: