(ВИДЕО) Одбраа пресладок начин за да си соопштат прекрасни вести еден на друг

(ВИДЕО) Одбраа пресладок начин за да си соопштат прекрасни вести еден на друг

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Не секој предизвик на социјалните мрежи е бизарен, опасен и глупав. Особено на ТикТок. Па така се појави овој млад пар, кој искористи еден интересен предизвик за да си соопштат убави работи еден на друг.

@andreaandlewis

I feel kinda bad but PAYBACK IS A B*TCH   (check our IG to see him go OFF!) ##fyp ##cartooncharacter ##badvibe ##viral

Bring It Around - Sky Summers

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: