(ВИДЕО) Водителката ја изненади со подарок, а зборовите кои Вељко и ги упати ги наежија сите!

(ВИДЕО) Водителката ја изненади со подарок, а зборовите кои Вељко и ги упати ги наежија сите!

Младиот боксер и син на познатата пејачка Цеца Ражњатовиќ, Вељко, во гостувањето во една емисија на телевизија Пинк, ја изненади водителка Деа со букет црвено - бели ружи. Водителката не криеше дека овој гест ја изненади, па ја искористи можноста јавно да му се заблагодари за ова внимание.

На почетокот на разговорот и упати зборови од кои сите во студиото се наежија, но и оние кои што ја гледаа снимката од разговорот.

„Ти си борец како и ние боксерите“ - искоментира Вељко на почетокот на разговорот.

Целиот разговор на младиот боксер може да го погледнете во продолжение.


Можеби ќе ве интересира: