ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак ќе ужива во флертувањето

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак ќе ужива во флертувањето

Вага

Вашето „вагање“ на моменталната ситуација ќе даде резултати само ако зборувате со вистинската личност и кога прецизно ќе ѝ ги изнесете своите дилеми и проблеми.

Шкорпија

Никогаш не ве изневерила интуицијата, а така ќе биде и овој пат. Само послушајте ја неа и работете во склоп со неа.

Стрелец

Имате пад на енергијата што не се вклопува во вашата оптимистична природа. Викендот е време кога треба да повлечете црта и да ги прекинете односите со токсичните луѓе.

Јарец

Минатото е тука. Работите се случувале, но вие и понатаму не можете да донесете одлучка како понатаму. Во недела поразговарајте со личност од доверба и слободно усвојте го нејзиното мислење.

Водолија

Времето поминато со семејството е убаво по долго време. Некои работи го завршија својот циклус и сега е време за растеретено да тргнете понатаму.

Риби

Енергијата ви е феноменална. Ви годи времето кое го поминувате со драгите луѓе. Викендот ви нуди прекрасна забава и многу флерт. Фатете ги пријателите под рака и одете да се забавувате.Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: