ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку знаци нека очекуваат низа убави настани во текот на овие денови

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку знаци нека очекуваат низа убави настани во текот на овие денови

Вага

Оваа недела беше одлична за вас, па така ќе продолжи и за време на викендот. Ги решивте сите стари проблеми и ве очекува прекрасно поминато време со семејството и пријателите. Постои можност за романса. Ова беше напорна недела, па искористете го викендот за одмор.

Шкорпија

Неделата зад вас беше полна со предизвици: пари, кариера, односи... Но, доаѓаат подобри денови, не се откажувајте!

Стрелец

Обрнете внимание на пошироката слика. За Стрелците кои се во врска ова беше недела полна со предизивици и предизвиците продолжуваат и за време на викендот. Поведете сметка за здравјето: наспијте се и хранете се здраво!

Јарец

Следните неколку недели би можеле да донесат многу изненадувања, па искористете го овој викенд за одмор. Уживајте во момент. Може да се појават трошоци поврзани со куќата.

Водолија

Би требало малку да ги оставите на страна своите интереси и да се посветите на луѓето кои ги сакате. Можеби ќе дојде до недоразбирања во комуникацијата - обрнете внимание.

Риби

Изгледа дека другите ќе ве зимаат здраво за готово. Можеби дојде момент јасно да објасните како се чувствувате.

фото: unsplash.com


Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: