Викенд хороскоп: Прекрасни два дена пред овие знаци

Викенд хороскоп: Прекрасни два дена пред овие знаци

Лав

Претстојниот викенд може да го искористите за одмор. Нема да ве очекуваат некои посебно важни случувања ниту на едно поле во вашиот живот. На вас ви претстои еден од помирните викенди во последно време.

Девица

Викендот ќе ви донесе многу причини за загриженост. За жал, викендот нема да ви ги донесе позитивните случувања на кои се надевате, туку ќе ви донесе некои проблеми со кои нема да можете лесно да излезете на крај. Нема да ви биде лесно.

Вага

На вас викендот ќе ви биде напорен и тежок. Ќе ви донесе разни негативни случувања. Прво една личност која ја сакате ќе ве разочара, па потоа ќе пристигне уште една сосема неочекувана парична загуба кој ќе ви падне тешко.

Шкорпија

Вистински изненадувања ве очекуваат во текот на викендот. Разни работи ќе ве изненадат. Прво ве очекува еден неочекуван успех, а потоа вашиот партнер ќе направи нешто што одамна ви ветил и тоа многу ќе ви значи.


Претходна страна  Следна страна

Можеби ќе ве интересира: