Викенд хороскоп за 2-3 март: Погледнете што ве чека

Викенд хороскоп за 2-3 март: Погледнете што ве чека

ОВЕН

ЉУБОВ: Ќе се чувствувате емотивно исцрпени или дури и тажни. Можеби ќе го обвинувате партнерот за вашата емоционална состојба. 

РАБОТА: Можна финансиска загуба, веројатно мала и очекувана. 

ЗДРАВЈЕ: Гастритис.

БИК

ЉУБОВ: Можно е да остварите значителен контакт со личност постара од вас. 

РАБОТА: Работете внимателно, особено ако работите со туѓи пари. 

ЗДРАВЈЕ: Настинка.

БЛИЗНАЦИ

ЉУБОВ: Ќе се чувствувате незадоволни и несреќни иако имате можности за љубов и услови да бидете среќни. 

РАБОТА: Мешањето на работата и задоволството ќе ви создаде проблем. 

ЗДРАВЈЕ: Пад на виталноста.

РАК

ЉУБОВ: Во многу поволен период сте за љубов. 

РАБОТА: Можно подобрување во финансиската сфера, кое ќе го искористите за поголеми инвестиции. 

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: