Викенд хороскоп за 2-3 март: Погледнете што ве чека

Викенд хороскоп за 2-3 март: Погледнете што ве чека

ЛАВ

ЉУБОВ: Ако сте слободни, знајте дека викендов нема да имате шанса да најдете љубов, но ќе имате можност да флертувате. 

РАБОТА: Можно е да се занимавате со некаква креативна работа. 

ЗДРАВЈЕ: Добро.

ДЕВИЦА

ЉУБОВ: Партнерот ни најмалку нема да биде склон да ви попушти, па можен е конфликт. 

РАБОТА: Работна стабилност, но и стагнација во финансиската сфера. 

ЗДРАВЈЕ: Болки во грбот.

ВАГА

ЉУБОВ: Можно е да морате да ги криете чувствата, или да ви биде поинтересно.

РАБОТА: Нема да имате премногу работа, но нема да се грижите за тоа. 

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

ШКОРПИЈА

ЉУБОВ: Ќе бидете целосно недостапни или емотивно затворени, поради што немате среќа. 

РАБОТА: Неповолни настани во кариерата, од нешто ќе бидете многу незадоволни.

ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.


Претходна страна  Следна страна

Можеби ќе ве интересира: