Викенд хороскоп за 2-3 март: Погледнете што ве чека

Викенд хороскоп за 2-3 март: Погледнете што ве чека

СТРЕЛЕЦ

ЉУБОВ: Нема да ве интересира романса, ниту пак ќе имате некои особено добри можности за љубов. 

РАБОТА: Ќе имате намалена работа, што малку ќе ве загрижи. 

ЗДРАВЈЕ: Мало подобрување.

ЈАРЕЦ

ЉУБОВ: Може да се случи нешто што ќе создаде многу позитивна клима во вашиот љубовен живот. 

РАБОТА: Ќе страдате од недостаток на енергија, а може да се соочите и со некои проблеми. 

ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ВОДОЛИЈА

ЉУБОВ: Ова не е викенд кога ќе ја пронајдете вистинската љубов, но сепак ќе уживате.

РАБОТА: Ќе размислувате за започнување на приватен бизнис, но не сте во поволен период за тоа. 

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

РИБИ

ЉУБОВ: Можен е значаен контакт со некој што ви се допаѓа, но без можност да развиете врска со таа личност. 

РАБОТА: Можете да потпишете важен договор или да склучите договор. 

ЗДРАВЈЕ: Настинка.

Фото: фреепик


Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: