Високи штикли и црни чорапи: Мартија во секси хулахопки со подвезици

Високи штикли и црни чорапи: Мартија во секси хулахопки со подвезици

Објавена во: Stars // Музика

Младата пејачка Мартија Станојковиќ изненади со нејзиниот изглед. Секси црно-белото издание на пејачката собра илјадници лајкови на фотографијата објавена на Инстаграм.

Мартија одбрала црно палто во комбинација со црно кусо здолниште, бела маица и секси тренди хулахопки со повезици, а изгледот го надополнила со црни високи потпетици.

Хулаопките со подвезици изгледаат секси и предизвикувачки, додека пак црната боја елеганција.

Пејачката често за нејзиниот изглед ја одбира црната боја или комбинација од црно-бела.

Фото: Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: