10 милиони лајкови за неколку часа: Фотографијата на Кајли Џенер го „запали“ Инстаграм

10 милиони лајкови за неколку часа: Фотографијата на Кајли Џенер го „запали“ Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Кајли Џенер објави нова колекција шминка од нејзиниот бренд Кајли Козметика, а интересот дополнително го зголеми на Инстаграм објавувајќи низа провокативни фотографии на кои позира во минијатурен костим за капење.


Таа објави пет фотографии направени покрај базенот во нејзината луксузна вила, а се потрудила фотографиите да им се допаднат на нејзините обожаватели. Успеа во тоа, па за неколку часа собра повеќе од 10 милиони лајкови.


Фото: Инстаграм

Има 2 години и сака луксуз: Ова се сите скапи чанти што ги има ќерката на Кајли Џенер

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: