Анастасија е подготвена да се испроба и како актерка: Бев на часови по глума, одлично ми одеше

Анастасија е подготвена да се испроба и како актерка: Бев на часови по глума, одлично ми одеше

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се појави на настан во Белград, а сите присутни ги заслепи со својот стајлинг и новата фризура. Имено, пејачката експериментирала со косата, а направила и посветли прамени кои, како што вели, нема долго да ги задржи.

-Малку се освежив, додека трае летото, наскоро ќе се вратам на мојата боја, уживам во промената, но ќе трае само кратко - рече Анастасија и признава:

- Никогаш не знаеш, кога бев мала одев на часови по глума, ми беше супер. На крајот престанав и почнав со музика, но никогаш не се знае.

Анастасија веќе неколку месеци е во стабилна врска со Немања Гудеља, а сега за медиумите изјави дека љубовта е движечка сила за неа.

- За мене љубовта е најважна работа на светот, таа секогаш ми е приоритет, за моето семејство, пријателите, партнерот, се убаво доаѓа од љубовта - изјави Ражнатовиќ.

извор:24sedam

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: