Барбара се разголе: Ќерката на Мелита Ракичевиќ го покажа своето извајано тело

Барбара се разголе: Ќерката на Мелита Ракичевиќ го покажа своето извајано тело

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Некогашната водителка Барбара Ракичевиќ, денес надежна пејачка која полека но сигурно почна да ги полни ноќните клубови во Македонија, замина на заслужен одмор. Таа на својот Инстаграм профил објави неколку провокативни фотографии на кои го покажа своето извајано тело.


Варбара измами илјадници воздишки а неизбешни беа коиментарите за нејзинот изглед:

„Бомба“, „Прекрасна“, „Барби“, „Згодница“... беа само нел од комплиментите на следбениците.Фото:barbararakicevic/melitameli.intagram

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: