Бизарно: Бритни Спирс танцува со ножеви, еден погрешен потег и може сериозно да се повреди (ВИДЕО)

Бизарно: Бритни Спирс танцува со ножеви, еден погрешен потег и може сериозно да се повреди (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Пејачката Бринтни Спирс од ден на ден се повеќе изненадува. Најновите видеа објавени на нејзиниот Инстаграм профил, на кој се гледа како танцува со огромни ножеви ги загрижи сите нејзини следбеници.

Танцува брзо, па еден погрешен потег и може сериозно да се повреди, па следнствено на она што може да се види, реакциите не стивнуваат.

Пејчката, откако веројатно сфати дека малку претерала ја промени објавата под видеото.

-Денес почнав да играм во кујната со ножеви. Не грижете се тие НЕ се вистински ножеви !!! Ноќта на вештерките е наскоро !!!, напиша Бритни.

А дали ја кажува вистината, проценете сами од приложеното видео:


Фото:screenshot

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: