Часовник на неделата: Разбудете ја пролетта во себе со „COQUELICOTTE“ на Swatch

Часовник на неделата: Разбудете ја пролетта во себе со „COQUELICOTTE“ на Swatch

Објавена во: Мода // Moj стил

Пролетта е сѐ поблиску, а откако се растопи и снегот во кој уживавме оваа недела, време е нов бран сончеви денови. За уште полесно да го дочекате новото годишно време, ќе ви помогнат и од Божиновски.

Имено, тие во колекцијата часовници Swatch имаат часовник кој дефинитивно ќе ја разбуди пролетта во вас. Цветните дезени кои доминираат на ременот ќе ве расположуваат секогаш кога ќе погледнете колку е часот.

Истиот може да го најдете во продажните места на Божиновски или пак на нивната веб страница. Часовникот „COQUELICOTTE“ чини 4.100 денари.

Може да ве интересира:

Часовник на неделата: Иако сте сингл, бидете уникатни и за Денот на вљубените

Часовник на неделата: Бидете уникатни со „BAU - BBLES“ од Swatch

Часовник на неделата: Моделот кој оваа сезона им е омилен на инфлуенсерките

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: