Дневен хороскоп: Овој вторник проблеми за Лавовите, што ве чека вас?

Дневен хороскоп: Овој вторник проблеми за Лавовите, што ве чека вас?


СТРЕЛЕЦ

Деловното поле може да биде доста неповолно за вас денес. можеби не сте задоволни со околностите. Доколку сте слободни, ве очекува период во кој ќе се чувствувате подготвени за љубов. Зголемете го внесот на течности.

ЈАРЕЦ

Подготвени сте максимално да се посветите на работата за да имате финансиска стабилност во иднина. Доколку ви се допаѓа личност која е поврзана со странство, можно е да започнете врска. Грижете се за имунитетот.

ВОДОЛИЈА

Обидете се да бидете доволно одмерени на полето на работата за да не влегувате непотребно во конфликти. Не ја сакате осаменоста. Се чувствувате подготвени полека да влезете во нова љубовна врска. Грлото ви е чувствително.

РИБА

Не е добар ден за вас кога е во прашање вашиот бизнис. Можно е одредено разочарување. Ако сте слободни, ви станува досадно. Сѐ уште нема ново познанство на повидок. Ви се врти.Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: