Досега не сте ја виделе: Ова е преубавата сестра на Јана Бурческа (ФОТО)

Досега не сте ја виделе: Ова е преубавата сестра на Јана Бурческа (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

Пејачката и водителка Јана Бурческа пред некој ден објави фототографија од пред цели 10 години. Имено таа позира со нејзината помалечка сестра, која сега веќе е порасната во преубава девојка.

За сличностите меѓу двете сестри говорат и фотографиите на социјалните мрежи. Имаат ист облик на лицето, сличен нос, иста фризура.
Нејзината сестра е и омилена тетка на ќерката Дона и синот Дарин.

Повеќе фотографии од сестрата на Јана:
Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: