Драстична промена: Цеца Ражнатовиќ има нова фризура, погледнете како изгледа сега (ФОТО)

Драстична промена: Цеца Ражнатовиќ има нова фризура, погледнете како изгледа сега (ФОТО)

Објавена во: Живот // Живот

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ја покажа големата промена што ја направи на денот на ревакцинирањето.

Денес Цеца се ревакцинираше и прими втора доза од вакцината против коронавирус, а таму дојде со потполно променет имиџ.

Имено, Цеца реши да ја смени фризурата, а фризерот и предложил да си ги исече шишките, кои се тренд оваа сезона. Пејачката го прифатила тоа, и ја надогради косата, па се пофали со резултатите.

Таа на својот Инстаграм додаде дека е воодушевена, а нејзините следбеници ѝ дадоа бројни комплименти.

извор:novosti.rs
фото:printscreen

Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: