Две во едно: Дуа Липа ја покажа новата фризура и својот син

Две во едно: Дуа Липа ја покажа новата фризура и својот син

Објавена во: Мода // Moj стил

Откако малку стивна целата ситуација околу изјавата со која го налути целиот регион, а и светот, пејачката Дуа Липа се одлучи да направи мала транформација.

Имено, таа направи шишки и сега може да се фали со својот ретро изглед. Но, ова не беше доволно за неа, па таа го покажа и своето ново милениче, за кое вели дека е нејзин син.

„Повеќе не зборувај со мене или мојот син“ - напиша покрај фотографиите кои ги сподели на својот Инстаграм профил.


Како ви се допаѓа новиот изглед на познатата пејачка?

Може да ве интересира:

Неверојатна изведба: Слушнете како пее Дуа Липа на 12 години

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: