Една наполни две години: Ќерката на Атанас Атанасовски со преслатка Пепа прасе торта (ФОТО)

Една наполни две години: Ќерката на Атанас Атанасовски со преслатка Пепа прасе торта  (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Ќерката на познатиот актер Атанас Атанасовски и неговата партнерка Александра, викендов наполни две години

Една е второ дете на Атанас и Александра, кои го имаат и синот Павле.

За роденденот таа доби торта со омилениот лик од детските цртани Пепа прасе.


 


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: