(ФОТО) Ким ја сподели првата фотка на која се гледа малиот Psalm!

(ФОТО) Ким ја сподели првата фотка на која се гледа малиот Psalm!

Објавена во: Совети // Семејство

Ким Кардашијан одлучи со фановите да ја сподели првата фотографија на која нејзиот син Psalm се гледа одблизу.

Фановите се воодушевени од оваа постапка, па веднаш започнаа со коментирање, а во коментарите кажуваат колку малиот Psalm е пресладок. 

Како потсетување, Psalm е роден на 10 март оваа година.

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: