(ФОТО) Нема да го препознаете: Лозано бил тинејџер со долга коса

(ФОТО) Нема да го препознаете: Лозано бил тинејџер со долга коса

Изминатиот период едно од најактуелните имиња во државата е името на Влатко Лозановски - Лозано. Тој одржа неколку солистички концерти низ Македонија, а имаше и безброј настапи во текот на целото лето.

Но, она што е интересно е тоа што, Лозано на својот Инстаграм профил објави фотографија од пред 15 години. 

Долгата коса му била заштитен знак, а во продолжение погледнете и самите како изгледал тој!


Можеби ќе ве интересира: