(ФОТО) Со дијамантски прстен, а сепак скромно: Вака Бруклин Бекам ја запроси Никола

(ФОТО) Со дијамантски прстен, а сепак скромно: Вака Бруклин Бекам ја запроси Никола

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Досега невидни фотографии од моментот на запросувањето

Пред две седмици Бруклин - најголемиот син на Дејвид и Викторија Бекам, изненади со новоста, обелоденувајќи дека се вери со девојката Никола Пелц.

Двојката се заедно само неколку месеци, но се убедени дека се еден за друг.

Сега за прв пат се објавени фотографии од моментот кога Никола го рече судбоносното ДА, и уште неколку досега невидени кадри од тој момент.

Јасно е дека романтичниот момент бил во скромна атмосфера, а се зборува дека дијамантскиот прстен на Никола е вреден над половина милион долари.


Бруклин ти си мојот свет! - напиша Никола
-Те сакам најмногу baby - следеше коментар од Бруклин.

Каква тајна се крие зад фотката со која синот на Бекамови и неговата идна сопруга објавија дека се верија?


Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: