(ФОТО) Стеффонатор објави фотка со девојка: Фановите претпоставуваат дека е Мартија?

(ФОТО) Стеффонатор објави фотка со девојка: Фановите претпоставуваат дека е Мартија?

Објавена во: Музика, YouTube ѕвезди

Јутјуберот Стеффонатор е еден од најпознатите јутјубери во Македонија, а секој негов чекор фановите и тоа како го следат. Последниот период е познат по песната „Што праеш“ во која гостинка му е младата пејачка Мартија Станојковиќ.

По оваа песна сите фанови почнаа да се сомневаат дека овие млади и успешни тинејџери се во љубовна врска. За нештата да станат уште поинтересни, јутјуберот објави фотографија со девојка, а неговите следбеници, веднаш почнаа да прашуваат дали тоа  е Мартија.

Причината за ваквите прашање е тоа што лицето на девојката не се гледа, но со оглед на тоа што и Мартија е во Охрид деновиве, шансите за тоа се големи.

Објавена во: Музика, YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: