(ФОТО) Стефонатор ужива на плажа: Само еден период од денот му е омилен!

(ФОТО) Стефонатор ужива на плажа: Само еден период од денот му е омилен!

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Младиот јутјубер Стефонатор, по многуте ангажмани, си дозволи некој дена да ужива на плажа. Од својот летен одмор постојано споделува фотографии. Од денските лудории на вода го издвои пловењето на лубеница, но откри и кој му е омилен период од денот.

Имено, Стефонатор не може да престане да се восхитува на зајдисонцето. Дневно објавува по неколку Инста сториња од зајдисонце, но и сподели и една на која тој позира.

„Тип на личност која го гледа зајдисонцето секој ден и се уште му се воодушевува како првиот пат“ - напиша познатиот јутјубер покрај фотографијата.

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: