Главата ја покри, а телото разголи: Сопругата на Канје Вест ги премина сите граници, парот прави сландали низ Лондон (ФОТО)

Главата ја покри, а телото разголи: Сопругата на Канје Вест ги премина сите граници, парот прави сландали низ Лондон (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Американскиот рапер Канје Вест ги пофали облините на својата нова сопруга Бјанка Ценсори и објави нејзина фотографија на својот Инстаграм профил додека таа пробува нова бизарна облека пред да се појави во неа на модната недела во Лондон.

Овој пат 28-годишната архитектка се појави во боди кое ги истакнуваше најинтимните делови, во кое задницата и беше речиси гола, а на главата носеше украс од крзно од е и се гледаше главата. Извор близок до парот открил за Дејли Меил дека Канје одлично се забавувал додека ја снимала во вакво издание.

Инаку, ова не е прв пат Бјанка да се облекува чудно, напротив, во последните неколку недели не престанува да шокира со изборот на бизарни облеки, а така шеташе низ Италија и ги шокираше сите околу себе, толку многу што Италијанците побараа нејзино апсење или протерување од земјата.


Фото:Инстаграм/screenshot


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: