GP и Steffonator открија кој ден им е најсреќен

GP и Steffonator открија кој ден им е најсреќен

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Веќе неколку дена за ред не стивнува еуфоријата околу книгата „Нашиот пат“ на нашите најпознати јутјубери Марко Марковиќ - GP и Стефан Рашковиќ - Стефонатор. Очигледно е дека момците не можат да ги сокријат емоциите од она што им се случуваше периодов, па токму затоа своите фанови ги почестија со нови видеа во кои откриваат кои им е најсреќниот ден во животот.

Во продолжение погледнете како нашите најпознати јутјубери во последните видеа ја раскажуваат промоцијата на нивната книга. Фото: Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: