Ќерката на познатата водителка Александра, за прв пат ги скрати русите локни: Уште поубава

Ќерката на познатата водителка Александра, за прв пат ги скрати русите локни: Уште поубава

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Со насмевка влеговме, со уште поголема си заминавме...

Познатата водителка Александра Пановска Илиевска на социјалните мрежи сподели посебен момент. Имено, таа ја однесе двојата ќеркичка Сара на прво шишање.

Нејзините први руси локнички кои ги негуваат неколку годинки повеќе ги нема, па токму затоа, Александра одлучи овој емотивен момент да го сподели јавно со нејзините следбеници.

- Прво шишање. Со насмевка влеговме во салонот, со уште поголема насмевка си заминавме, напиша водителката под објавата.

Инаку, водителката неодамна уживаше со семејството на одмор во Грција, собра доволно енергија за претстојните работни обврски.

 Фото:aleksandrailievska/instagram

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: