Koмбо на денот: Неон зелена доминација и во зима

Koмбо на денот: Неон зелена доминација и во зима

Објавена во: Мода // Moj стил

И во зима може да се комбинираат летни бои...

Само затоа што не е повеќе 30 степени и нема сонце, не мора да се поздравиш од омилените летни бои. Се уште можеш да ги носиш, само на малку поинаков начин.

Денешна инспирација ни е овој неон зелен капут, во комбинација со дречливо жолта чанта.


КОМБО НА ДЕНОТ: ВО СРЕДА НОСИМЕ РОЗОВО


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: