„Мажи не правете го ова“: Илон Маск објави приватна фотографија од поранешната девојка Амбер Херд - Еве што ја праша, сите се во шок (ФОТО)

„Мажи не правете го ова“: Илон Маск објави приватна фотографија од поранешната девојка Амбер Херд - Еве што ја праша, сите се во шок (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Според новата книга, Илон Маск ја замолил поранешната девојка Амбер Херд да се облече како еден од неговите омилени ликови од видео игри додека биле заедно. Извршниот директор на „Тесла“ за да го потврди тоа сподели фотографија од својата приватна архива.

Имено, тој споделил фотографија од Амбер Херд за неговите чудни обожаватели да се восхитуваат но се тргна во друга насока.

 Додека многу фанови го пофалија имаше неколку луѓе кои го нападнаа милијардерот поради неговата одлука јавно да ја сподели приватната фотографија.

„Морничаво“, „Тој е многу тажен човек“, „Мажи, не бидете вакви“, „Среќата не се купува со пари“, се само дел од коментарите под неговата објава.

Набрзо протекоа и тврдењата дека Амбер живее на негова сметка и дека е многу манипулативна и насилна, како и нејзините пораки во кои признава дека никогаш навистина не го сакала Маск, туку го користела за да ја „пополни празнината“ и „да ја смири тагата“.

Фото:screenshot/youtube

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: