Најсреќни денови за овие знаци: Викенд хороскоп

Најсреќни денови за овие знаци: Викенд хороскоп

Овен

До крајот на неделава ќе бидете под голем притисок од родителите или членовите на семејството. Нивните барања се многу емотивно нестабилни и од вас очекуваат многу повеќе отколку што е реално. Здравјето е одлично.

Бик

До крајот на оваа недела ќе бидете многу добро расположени благодарение на добрите односи и добрите проценки на луѓето околу вас. Деловната ситуација е стабилна поради факторот среќа.

Близнаци

Меркур го активира вашето поле на деловни обврски и работа кои не сте ги завршиле доволно добро. Пазете се од непромислени одлуки, особено кога се во прашање односите со пријателите. Личност под знакот Јарец е одлична деловна поддршка за вас.

Рак

Во следните неколку дена ќе доцните со обврски кои се многу под стрес. Не можете да поврзете многу работи со себе и не разбирате како да решите одредени работи. Партнерот ви ја дава најдобрата поддршка.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: